Rok 2010 powitany

Dnia 9 stycznia 2010 roku o godzinie 17:00 w Sali GOKiO w Wisznicach spotkali się członkowie Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Wisznicach oraz zaproszeni goście – emeryci z sąsiedniego Rososza, na pierwszej w bieżącym roku zabawie noworocznej.

Uroczystość otworzył Przewodniczący Zarządu Rejonowego Związku Aleksander Szołucha składając wszystkim zebranym i ich rodzinom najlepsze życzenia noworoczne.

Na przybyłych czekała przygotowana na tą uroczystość sala ze stołami udekorowa -nymi symbolicznymi stroikami i świecami .

Stoły uginały się od przygotowanych przez nasze gospodynie ( w systemie koszyczkowym) przeróżnych potraw i napojów.

Do tańca przygrywała orkiestra "Babcinego Janka". Spotkanie uświetniły wspólne zabawy i pląsy typu: "para za parą", "kółeczka", "odbijany" które świetnie prowadził perkusista zespołu. Zabawa przeplatana była śpiewem kolęd oraz dawnych i współczesnych pieśni biesiadnych, któremu przewodziły emerytki członkinie chóru "Aster".

O godzinie 2:00  po północy orkiestra zagrała marsza na pożegnanie. Wszyscy ze śpiewem na ustach rozjechali się do domu. Urok zabawy można obejrzeć na dołączonej galerii zdjęć.

W przygotowanie uroczystości zaangażowały się osoby: Jadwiga i Aleksander Szłuchowie, Krystyna i Bogusław Suwałowie, Irena i Henryk Klimkowiczowie, Danuta i Zbigniew Górscy, Irena Olszewska, Mirosław Głuszczyk, Tadeusz Parchomiuk.

Irena Klimkowicz

sponsorzy