Wiosenne spotkanie

Kiedy miną zimowe chłody, pora wyruszyć na turystyczne szlaki. Pierwsze wyprawy, z uwagi na możliwości fizyczne seniorów, nie muszą być dalekie. Stare i nowe znajomości sprzyjają wyprawom, spotkaniom, uczestniczeniu w życiu społecznym. Wiosna przyniosła kilka miłych spotkań.

Galeria >>>

W Szkole Podstawowej 23 maja 2012 roku

Szkoła Podstawowa im. JI Kraszewskiego w Wisznicach obchodziła kolejną rocznicę nadania imienia. Na piękną uroczystość wpisującą się w 200 rocznicę urodzin Patrona szkoły seniorzy przesłali społeczności szkolnej podziękowania za dotychczasową współpracę i życzenia, które przekazał Aleksander Szołucha - przewodniczący ZR PZERiI w Wisznicach.

U Jubilata 2 czerwca 2012 roku

Jeden z najstarszych członków Związku, bardzo zaangażowany w przekazywaniu eksponatów do RCKL w Rowinach, p. Stanisław Jakubiuk z Dubicy obchodził 88 urodziny, na które zaprosił przyjaciół. Z zaproszenia skorzystało dużo osób. Były więc kwiaty, życzenia, mały upominek i tradycyjna lampka szampana. Atmosfera spotkania – rodzinna. Duszą tej imprezy był Stefan Jakubiuk, syn pana Stanisława, który ze swoim akordeonem poderwał wszystkich do wspólnego śpiewania. Jego piękny głos zmobilizował panów, by włączyli się w muzyczną oprawę imprezy. Wszystkich zauroczył duet - pan Stanisław z synem przypomnieli mało już dziś znane stare pieśni. Rodzina Jubilata przygotowała smakowity poczęstunek. Panie Stanisławie: wielu kolejnych lat w takiej formie jak teraz życzą seniorzy.

Z humorem i wędką w Polubiczach 10 czerwca 2012 roku

Gospodyniami spotkania w Polubiczach były panie: Stanisława Kremeś i Mirosława Głuszczyk. W gościnę nad staw zaprosił Tomasz Parulski. Pogoda dopisywała, drożdżowe racuchy były pyszne. Chętni próbowali szczęścia w łowieniu ryb, które nie chciały zbyt blisko podpływać, chyba przynęta nie odpowiadała. Dodatkową atrakcją była czereśniowa uczta. Tradycji także stało się zadość. Zapłonęło ognisko, na które samemu trzeba było narąbać drew. Powszechną wesołość wzbudzili panowie, którzy przystrojeni wiankami konkurowali w niecodziennym konkursie męskiej urody.
W strefie kibica – EURO 2012 – 21 czerwca 2012 roku Wielkie sportowe święto stało się bodźcem mobilizującym społeczeństwo do wspólnych działań promujących Polskę. Na placu przy GOKiO w Wisznicach powstała strefa kibica, w której wystąpił chór ,,Aster" śpiewając m/n piosenkę ,,Euro spoko" ze zmienionym tekstem, (polska drużyna już odpadła z turnieju). Zespół wystąpił w strojach z akcentami barw narodowych.

sponsorzy