17 stycznia 2018 r. Gmina Wisznice gościła Wicemarszałka Województwa Lubelskiego Dariusza Stefaniuka oraz uczestników projektu FIRESPOL, którego partnerem jest Województwo Lubelskie. Projekt realizowany jest w ramach Programu Interreg Europa.

Szanowni Państwo, w imieniu całej Gminy Wisznice składamy najszczersze kondolencje rodzinie Pana Prezydenta Pawła Adamowicza, Jego przyjaciołom i współpracownikom oraz wszystkim mieszkańcom Miasta Gdańsk. Żegnamy wspaniałego samorządowca i człowieka o wielkim sercu. Ogromna strata dla naszego kraju.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w dniu dzisiejszym ostrzeżenie przed silnym mrozem. Prosimy wszystkich o zachowanie ostrożności.

W związku z przekazaniem użytkownikom na własność przydomowych oczyszczalni ścieków, informujemy, istnieje dalsza możliwość zlecenia obsługi oczyszczalni dla Gminnego Zakładu Komunalnego.

Gmina Wisznice przygotowuje wniosek o dofinansowanie wymiany źródeł ciepła (kotłów) w budynkach mieszkalnych zlokalizowanych na terenie gminy.

Urząd Gminy Wisznice podaje do wiadomości harmonogram walnych zebrań sprawozdawczych, sprawozdawczo-wyborczych w Ochotniczych Strażach Pożarnych na terenie Gminy Wisznice w okresie od 02.02.2019 r. do 04.03.2019 r.

UWAGA! W dniu 31.01.2019 r. upływa termin do złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży i dokonania opłaty za korzystanie z zezwolenia na sprzedaż alkoholu.

Urząd Gminy Wisznice informuje, iż w roku 2019 w Wisznicach nadal będzie działał Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej, z którego usług w razie potrzeby mogą korzystać mieszkańcy Gminy Wisznice jak i gmin okolicznych. Porady prawne udzielane są w dniach od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9:00-13:00. Punkt usytuowany jest w Urzędzie Gminy Wisznice, piętro II, pokój nr 203.

Zapraszamy wszystkich do udziału w Orszaku Trzech Króli. Ruszamy w najbliższą niedzielę o godzinie 13.00.