Głosujmy na nasze projekty!

Departament Strategii i Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie organizuje internetowy konkurs dla mieszkańców województwa pn. RPO – wiele projektów, jedna Lubelszczyzna. Patronat nad plebiscytem objął Pan Krzysztof Hetman, Marszałek Województwa Lubelskiego.

Plebiscyt, ma na celu wybór najpopularniejszego projektu zrealizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego.

Partnerski projekt Parafii Rzymskokatolickiej pw. Przemienienia Pańskiego w Wisznicach i Gminy Wisznice pt. „Renowacja i przystosowanie na cele kulturalne zabytkowej cerkwi unickiej pw. Św. Jerzego i Wniebowzięcia NMP w Wisznicach" został zakwalifikowany do niniejszego konkursu (Kategoria VI Kultura i turystyka).

Na stronie internetowej www.rpo.lubelskie.pl została uruchomiona specjalna platforma, za pośrednictwem której internauci mogą głosować na projekty dofinansowane z RPO WL. Bezpośredni link do naszego projektu to http://konkurs.rpo.lubelskie.pl/konkurs/front/category/6/

Kolejnym projektem jest "Budowa zintegrowanego systemu informatycznego dla zrównoważonego rozwoju Powiatu Bialskiego" (Kategoria III - Społeczeństwo informacyjne). Jest to projekt, w którym wzięły udział gminy z powiatu Bialskiego. Wisznice również. Głosować można na stronie http://www.konkurs.rpo.lubelskie.pl/konkurs/front/category/3/

Głosowanie trwa od 18 kwietnia do 20 maja 2011 r. Można głosować raz dziennie.

Zwycięzca plebiscytu otrzyma profesjonalnie przygotowany spot reklamowy. Dodatkowo trzy najlepsze projekty z każdej kategorii znajdą się w specjalnej edycji katalogu promującego efekty RPO na Lubelszczyźnie.

Ponadto bardzo atrakcyjne niespodzianki czekają również na kreatywnych głosujących. Spośród internautów wyłonionych zostanie trzech szczęśliwców, którzy w nagrodę dostaną iPad'a, smartphon'a oraz lustrzankę cyfrową. Uczestnicy będą musieli wymyślić hasło promujące Regionalny Program Operacyjny.

Aby wygrać te nagrody, po zagłosowaniu należy wejść w zakładkę "Weź udział", gdzie wpisujemy wymyślone przez siebie hasło promocyjne oraz wypełniamy krótki formularz z danymi osobowymi. Najlepsze hasła wybierze Komisja Konkursowa złożona z ekspertów z zakresu public relations i dziennikarstwa oraz przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego

Zachęcamy do głosowania na oba projekty oraz do udziału w konkursie na hasło promocyjne RPO WL 2007 – 2013.

Aneta Maciejuk

sponsorzy