Niepubilczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wisznicach

Niepubilczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wisznicach działa w Wisznicach od 01.05.1998 r. w wyniku reorganizacji służby zdrowia na bazie Gminnego Ośrodka Zdrowia w Wisznicach. Początkowo na kontrakcie z Wojewodą Bialsko – Podlaskim, później z Kasą Chorych, a obecnie z Narodowym Funduszem Zdrowia. Prowadzi działalność z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej wynikającej z kompetencji lekarza rodzinnego, pielęgniarki i położnej i środowiskowej. Posiada własną karetkę zabiegowo-transportową i punkt pobierania materiałów do badań laboratoryjnych.

Adres siedziby NZOZ Wisznice: Wygoda 4, 21-580 Wisznice. Telefon: (83) 378 20 34.

Godziny pracy Ośrodka w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17 00 a gabinet zabiegowy ponadto w soboty, niedziele i święta w godzinach od 8.00 do 9.00 i od 16.00 do 17.00. Wizyty domowe wykonywane są w dni robocze po godzinie 12.00. NZOZ posiada uprawnienia do badania kierowców i badań okresowych pracowników. Materiał do badań laboratoryjnych pobierany jest w poniedziałki i w czwartki od godziny 7.00 do 10.00.

Istnieje możliwość codziennego wykonania poziomu cukru we krwi, badania moczu, EKG, OB i cholesterolu. Po godzinach pracy NZOZ Ośrodka Zdrowia w Wisznicach bezpłatnych porad dla naszych pacjentów udziela NZOZ Przychodnia Rejonowa w Parczewie – finansowane przez NFZ.

 

 

 

 

Ryszard Chustecki

 

sponsorzy