Konkurs plastyczno - graficzny "Rok 2024 Rokiem Lasów Polskich"

W imieniu organizatora konkursu - Gminnego Ośrodka Kultury i Oświaty w Wisznicach serdecznie zachęcamy miłośników sztuki do udziału w konkursie plastyczno - graficznym skierowanym do uczniów szkół podstawowych klas IV-VIII i szkół ponadpodstawowych klas I-IV. Temat konkursu to "Rok 2024 Rokiem Lasów Polskich".

Konkurs organizowany jest w związku z ustanowieniem Roku 2024 Rokiem Lasów Polskich. W konkursie mogą brać udział wyłącznie prace wykonane indywidualnie. Plakat może być wykonany techniką rysunkową/malarską, bądź graficzną w dowolnym programie graficznym. Każdy uczestnik konkursu może przesłać na konkurs wyłącznie jedną pracę. Format prac: maximum A3 lub 300 dpi (3264 X 2448 pikseli). Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Termin nadsyłania prac mija 20.10.2024 r. Prace należy złożyć w Gminnym Ośrodku Kultury i Oświaty w Wisznicach lub nadsyłać drogą elektroniczną na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: konkurs plastyczno- graficzny oraz umieścić imię i nazwisko autora pracy oraz klasę i szkołę. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31.11.2024 r. na stronie internetowej oraz Facebooku GOKiO.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie.

sponsorzy