Gra miejska „PRZYGODA Z TATĄ” w Lublinie

Serdecznie zachęcamy do udziału w Grze miejskiej „PRZYGODA Z TATĄ”, która odbędzie się w Lublinie na terenie starego miasta w dniu 18 czerwca 2023 i jest organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego na zlecenie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej. Na zakończenie przewidziano piknik rodzinny na terenie Parku przy Centrum Kultury w Lublinie obok placu Lecha Kaczyńskiego. Gra jest skierowana do drużyn rodzinnych, w których kapitanem będzie TATO. Udział w zabawie jest bezpłatny, a nagrody atrakcyjne.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się pod adresem: https://tiny.pl/cxlfp

Uczestnicy zabawy będą  przemieszczali  się po starym mieście, jak po planszy biorąc udział w rozwiązywaniu zagadek, odnajdywaniu miejsc, osób lub przedmiotów oraz wykonywać będą różne ciekawe zadania. Oczywiście wygra drużyna, która zdobędzie największą liczbę punktów w swojej kategorii.

KATEGORIE:

  1. tata plus starsze dzieci (14 – 18 lat),
  2. tata plus młodsze dzieci (od urodzenia do 13 lat),
  3. zespoły mieszane (w skład zespołu wchodzą starsze i młodsze dzieci)

NAGRODY:

3 najlepsze drużyny w każdej kategorii otrzymają voucher o wartości 800 zł do wykorzystania w Ośrodku Wypoczynkowym Leśna Ryba. Dodatkowo każda z drużyn na zakończenie wydarzenia weźmie udział w pikniku rodzinnym w Parku obok Centrum Kultury w Lublinie oraz otrzyma grę PAŁACOWY ZAWRÓT GŁOWY.

PIKNIK PODSUMOWUJĄCY

Po wykonaniu wszystkich zadań z gry uczestnicy podążają do Parku przy Centrum Kultury w Lublinie obok placu Lecha Kaczyńskiego, gdzie odbędzie się PIKNIK RODZINNY, na którym uczestnicy posilą się po zakończonej grze oraz będą mieli okazję do przyjemnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym. Podczas pikniku zostaną wręczone nagrody w grze miejskiej „PRZYGODA z TATĄ”, a także zorganizowane zostaną gry, zabawy animacyjne oraz warsztaty, w których udział będą mogły wziąć całe rodziny. Przygotowany będzie również wielki plac zabaw z dmuchańcami. Jedną z atrakcji pikniku będzie koncert Łukasza Jemioły z zespołem.

HARMONOGRAM

11:00 – 14:00 – GRA MIEJSKA PRZYGODA Z TATĄ

14:00 – ROZPOCZĘCIE PIKNIKU W PARKU OBOK CENTRUM KULTURY

14:30 – Koncert: ŁUKASZ JEMIOŁA

17:00 – WRĘCZENIE NAGRÓD W GRZE MIEJSKIEJ

Patronat medialny

sponsorzy