Zapraszamy do konsultacji Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014 – 2020

W imieniu Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania zapraszamy na spotkanie konsultacyjne związane z przygotowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014 – 2020. Na spotkaniu będą omawiane kierunki rozwoju oraz planowane działania, na które będzie można uzyskać dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Spotkanie odbędzie się w czwartek 27 sierpnia o godzinie 10.00 w Urzędzie Gminy Wisznice (sala konferencyjna). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Jednocześnie informujemy, iż Bialskopodlaska Lokalna Grupa Działania uruchomiła elektroniczne konsultacje strategii pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektroniczne konsultacje mają na celu bieżące kontaktowanie się w najważniejszych kwestiach i przemyśleniach dotyczących kreowania kierunków rozwoju obszaru objętego LSR oraz informowania nas o problemach jakie występują na terenie gminy z propozycją ich rozwiązania. Wszystkich aktywnych mieszkańców zapraszamy do przesyłania wszelkich spostrzeżeń i pomysłów na powyższy adres.

sponsorzy