Lubelska Fundacja Rozwoju zaprasza na szkolenia

Lubelska Fundacja Rozwoju rozpoczęła realizację projektu „Zbuduj przyszłość". Projekt adresowany jest do właścicieli i kadry zarządzającej oraz pracowników małych i średnich przedsiębiorstw z terenu powiatu bialskiego i łęczyńskiego.

Celem projektu jest dostosowanie działalności 6 MŚP z terenu powiatu bialskiego i łęczyńskiego do potrzeb lokalnego rynku, poprzez szkolenia wspomagające zmianę profilu przedsiębiorstwa, do końca grudnia 2012 roku.

W ramach projektu zapraszamy na bezpłatne szkolenia:

  • dla kadry zarządzającej i właścicieli: „Zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa w procesie zmian"
  • dla pracowników MŚP: elektryk z uprawnieniami SEP, operator wózków widłowych, spawacz TIG i MAG, kosztorysowanie z modułem negocjacji i metodami rozeznania rynku, operator spychacza, koparko-ładowarki i inne.

Pracodawca nie ponosi żadnych kosztów związanych ze szkoleniem pracownika!!!

Szkolenia prowadzić będą wysokiej klasy trenerzy a sam proces szkoleniowy prowadzony będzie z wykorzystaniem najskuteczniejszych metod takich jak warsztat, wykłady, ćwiczenia, gry i symulacje.

Wszelkie informacje związane z warunkami zakwalifikowania się do projektu dostępne są na stronie www LFR.

oraz bezpośrednio kontaktując się z Oddziałem LFR w Białej Podlaskiej, ul. Warszawska 14, 21-500 Biała Podlaska

Osoba do kontaktu: Joanna Syryjczyk – Saczuk

tel.: 83 344 06 25, email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Joanna Syryjczuk – Saczuk

sponsorzy